Vozový park

Kapacita 55+1+1, plná výbava, WC, klimatizace, předností je pohodlné sezení v anatomických sedadlech s bočním výsunem s dostatkem místa i pro vetší postavy. Velkým benefitem tohoto autobusu jsou obrovské zavazadlové prostory. Vybaven bezpečnostním systémem ABS. Bližší údaje naleznete na internetových stránkách zpravodaje autobusové dopravy Buspress : http://www.buspress.cz/novy-beulas-aura-man-euro-6-v-cechach/
Kapacita 51+2, satelitní GPS navigace, plná výbava, WC, bezpečnostní pasy na všech sedadlech, klimatizace, pohodlné sezení, vynikající pro své dobré jízdní vlastnosti výkon, a pohodlí i při větším počtu cestujících.
Kapacita 55+2, satelitní GPS navigace, plná výbava, WC, bezpečnostní pasy na všech sedadlech, klimatizace, pohodlné sezení, vynikající pro své dobré jízdní vlastnosti.
Kapacita 40+1, satelitní GPS navigace, plná výbava, WC, klimatizace, pohodlné sezení, vynikající pro své dobré jízdní vlastnosti výkon, a pohodlí i při větším počtu cestujících.
Kapacita 55+2+1, satelitní GPS navigace, plná výbava, WC, bezpečnostní pasy na všech sedadlech, klimatizace, pohodlné sezení, vynikající pro své dobré jízdní vlastnosti výkon, a pohodlí i při větším počtu cestujících.